Hakkımızda

Merhabalar,

Bu web sitesi ve Resim Keyfi Youtube kanalı, resme yeni başlamış veya resimle halihazırda bir ilişki kurmuş olan herkese hitap edebilmek ve onların resim keyiflerine ‘bilgiyi’ de katarak deneyimlerine kalıcı bir etki bırakabilmek amacıyla kuruldu.

Birçoğunuz gibi benim de resimle tanışmam kendiliğinden oldu. Yani bir kurs veya özel ders sayesinde değil. Akademik bir eğitim alma şansını da elde edemedim. Dolayısıyla resme başlangıç aşamasında yaşayabileceğiniz zorlukların neler olabileceğini biliyor ve sizleri anlayabiliyorum.

Bu sebeplerden ötürü; sanatı çok seven bir birey olarak, okuduklarımı, deneyimlerimi özellikle resme yeni başlayan arkadaşlarla paylaşmak istedim.

Öncelikle bu blog yayın hayatına girdi. Ancak gelen sorulara ve gelişen trendlere baktığımda, paylaşımların mümkün olduğunca video içeriklerle desteklenmesi gerektiğini fark ettim ve Resim Keyfi Youtube kanalını kurdum.

İdealim bu iletişim araçlarının siz resim sevenler aracılığıyla yükselmesi ve bir referans kaynağı haline gelebilmesidir. Bu dijital kanalların en büyük avantajı, hiç kuşkusuz herkesin dilediği an, dilediği şekilde etkileşim kurabilme yeteneğine dayanıyor.

Resim sevginizin hiç bitmemesi dileğiyle…