Kullanım Koşulları

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlere bağlı olmayı kabul etmektesiniz. resimkeyfi.com bu kullanım koşullarında her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş metnin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak ilgili şartları gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz.

1. İçerik Hakları

resimkeyfi.com’da yer alan her türlü metin ve video içeriğin tamamı veya bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak veya değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.

2. Sitelere Verilen Bağlantılar

resimkeyfi.com sitesinde diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi veya reklam amaçlı olarak yerleştirilmiş olabilir. Kullanıcının bu bağlantılara tıklaması tamamen kendi sorumluluk ve insiyatifindedir. resimkeyfi.com kullanıcıları asla reklamlara tıklamaya teşvik etmez veya yönlendirmez. Çereze dayalı reklamların içeriği resimkeyfi.com tarafından belirlenmez. Direk reklamlar yer alıyorsa bundan resimkeyfi.com sorumludur. Ancak bu gibi durumlarda resimkeyfi.com kullanıcı haklarını ve güvenliklerini gözetmekle mükelleftir.

Kullanıcı resimkeyfi.com’un bu şekilde herhangi bir web sitesi üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

3. Kullanıcı Bilgileri

Resimkeyfi.com sitesinde yorumlama özelliği bulunmaktadır. Ancak yapılan yorumlar direk yayına girmez, site yöneticisi tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayına alınır. Yapılan yorumlarda kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Yorum alanında SPAM özelliği mevcuttur. Eğer kullanıcı SPAM mesaj gönderirse filtrelemeye takılır. Kullanıcılarının yorum alanlarını kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari veya kişisel amaçlı duyuru/reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.