Salvador Dali'nin Geopoliticus Child Watching the Birth of the New Man adlı eserinin röprodüksiyon çalışması. Bu keyifli videoyu izlemenizi ve aşağıya yorumlarınızı yazmayı ihmal etmeyin.
Özellikle resim yapmaya yeni başlayan arkadaşlara yönelik hazırlanan yağlı boya resim yapımı serisinin ikinci videosu. Pratik bilgiler ve öneriler paylaşıldı. Bu seri portre yapımı ile devam edecek.
Yağlı boya resim yapımıyla ilgili 'uygulamalı' bir çalışmaya hazır mısınız? Yağlı boya teknikleri, renk karışımları, tuval yapımı gibi konuları içeren bir video.
Resim yapımında seçilen resmin önemini anlatan; özellikle resme yeni başlayanlar için yapılacak ilk resmin başarılı olmasında da önem arz eden önemli bir konu.
Renkler, ton oluşturma, toprak ve ten renkleri, renk geçişleri gibi renk ile alakalı popüler bir çok konuyu derlediğimiz bir bu video tam sizin için.
İlk kez duyanlar için garip bir isim gibi gelebilir. Ancak renk teorisinin temelini oluşturan Renk Çemberi konusu için oluşturduğumuz bu videoyu izlemenizi öneriyoruz.
Resme yeni başlıyorsunuz diyelim. Peki tanımanız gereken resim malzemeleri nelerdir? Fırçalardan tuvale, tuvalden boya ve vernikleri uzanan keyifli bir video.
Resim boyalarıyla alakalı konu başlıklarının tamamına yakınına değinen bir video serisi daha. Boyaların dünyasını anlatan bu video size çok şey katacak!